MRKK | design studio

o nas | projektanci

MRKK - jesteśmy grupą projektantów i artystów z różnych dziedzin. Poszukujemy rozwiązań, eksperymentujemy, projektujemy i budujemy. Współpracujemy z wieloma instytucjami i grupami artystycznymi, społecznymi czy edukacyjnymi. Na przekór postępującej specjalizacji staramy się zachować szerokie horyzonty spojrzenia na stające przed nami wyzwania i jesteśmy otwarci na różne drogi rozwiązywania problemów. Dzięki temu możemy tworzyć w szerokim zakresie form i mediów zachowując jednocześnie spójność i czytelność każdego przedsięwzięcia.

NieZBA.org - platforma-organizacja łącząca działania komercyjne i artystyczne, w przestrzeni fizycznej i wirtualnej, w ramach której działamy i kontaktujemy się. [ przejdź do > www.niezba.org ]

Statek Kosmiczny - czyli jak działać we wszechświecie - filozofia [ czytaj... ]

... i nasz architektoniczny manifest [ czytaj... ]

 

Stały zespół MRKK:


Maja Ratyńska
dizajner
Dizajner z ciągotami do artystycznego recyklingu i zabaw semantycznych. Poza projektowaniem komercyjnym zajmuje się eko-edukacją, tworzy instalacje w przestrzeni publicznej i nieustannie dziwi się światu.


www.maja.mrkk.pl

Konrad Zientara
architekt
Artysta multimedialny, architekt i wynalazca pracujący z powietrzem - ze światłem, dźwiękiem i przestrzenią. Za pomocą tych elementów bada i kreuje miejsca.
Obecnie zaangażowany w elektroakustyczne eksperymenty przestrzenne na ludziach.
www.konrad.mrkk.pl

Ewa Zientara
architekt
Doświadczony architekt, z wieloma realizacjami na szerokich polach architektury. Specjalistka od adaptacji ciasnych przestrzeni.
Inspektor wydziału budownictwa w starostwie powiatu Chojnickiego.


 


 

... 2023 © Copyright: MRKK | design studio [ pracownia@mrkk.pl ]